O mnie

Nazywam się Dagmara Świątek.

Język angielski jest moją pasją oraz narzędziem pracy. Szczególnie ciekawa wydaje mi się rola relacji nauczyciel-uczeń oraz mechanizmów poznawczych wykorzystywanych w przyswajaniu nowego języka. Kocham to, co robię i swoim entuzjazmem staram się zarażać Uczniów.

W 2012 roku uzyskałam dyplom magistra filologii angielskiej na Wydziale  Neofilologicznym Uniwersytetu Śląskiego.  Studia uzupełniające magisterskie były kontynuacją ukończonych przeze mnie w 2010 roku studiów licencjackich na tym samym kierunku. W latach 2012-2013 byłam doktorantką w Instytucie Języka Angielskiego Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Śląskiego. W tym okresie w punktowanych czasopismach naukowych i pracach zbiorowych opublikowałam trzy artykuły naukowe.

Moje doświadczenie z nauczaniem języka angielskiego sięga 2008 roku, kiedy zaczęłam udzielać korepetycji z języka angielskiego. Współpraca z Uczniami dawała mi dużo satysfakcji i z biegiem czasu zaczęło pojawiać się coraz więcej osób zainteresowanych moimi lekcjami. To właśnie pozytywna informacja zwrotna i zadowolenie Klientów zainspirowały mnie do założenia szkoły językowej on-line – najpierw w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, a od 2014 roku w postaci firmy zarejestrowanej pod nazwą Angielski z Dagmarą.

W swojej praktyce zawodowej stawiam przede wszystkim na indywidualne potrzeby Klientów. Pracuję z lekarzami przygotowującymi się do egzaminu specjalizacyjnego, prawnikami, Polakami pracującymi w różnych zawodach za granicą, uczniami przygotowującymi się do matury czy egzaminów językowych, ludźmi biznesu z różnych branż. Dla każdego Klienta przygotowuję materiały w oparciu o to, co aktualnie potrzebuje – czy będzie to typowa nauka języka, czy przygotowanie do przemówienia lub tłumaczenie materiałów potrzebnych do rozwoju zawodowego.

Doświadczenie pozwoliło mi się przekonać, jak ważne jest indywidualne podejście do Ucznia i jak bardzo różni się tempo i rodzaj postępów w nauce indywidualnej i grupowej.

Zapraszam do współpracy!

Dagmara Świątek