Płatności

CENNIK

Lekcja indywidualna Lekcja dla 2 osób (multikonferencja Skype)
1 lekcja w tygodniu 110 zł/60 minut 75 zł/60 minut od osoby
Więcej niż 1 lekcja w tygodniu 100 zł/60 minut 70 zł/60 minut od osoby

Płatności za zamówione lekcje można dokonać każdorazowo po odbytej lekcji lub za wybraną ilość lekcji z góry, gotówką lub przelewem na numer konta:

PL 12 1050 1214 1000 0092 0405 6643
Angielski z Dagmarą Dagmara Świątek

Po dokonaniu płatności przelewem, w przypadku niezaksięgowania płatności na moim koncie przed terminem kolejnej lekcji, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail dagmara@angielskizdagmara.pl.

Odwoływanie i przekładanie zajęć

Wszystkie zamówione zajęcia podlegają opłacie. Oznacza to, że każda rezerwacja wiąże się z koniecznością zapłaty za zajęcia.

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w lekcji z przyczyn losowych istnieje możliwość ustalenia alternatywnego terminu ich odrobienia, nie ma natomiast zwolnienia z zapłaty za odwołane przez Klienta zajęcia.

Jeśli zajęcia nie mogą odbyć się z przyczyn leżących po stronie nauczyciela, możliwe jest również ustalenie terminu odrabiania zajęć lub zwrot pieniędzy – w zależności od preferencji Klienta. Szczegółowe zasady rezerwacji, przekładania i odwoływania zajęć znajdują się w regulaminie dostępnym TUTAJ. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Zapraszam do współpracy!
Dagmara Świątek